KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13073121
nr 1307 3121
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Barn, 25x20 cm
Utrop:
600 kr
måndag 17 februari 2020
kl 20:27:49
All världens barn (Lisa Larson)